У Тернополі водій Hyundai проїхав на червоне світло на вулиці Руській. Патрульні оштрафували порушника на 510 гривень за ігнорування сигналу світлофора.
Про це пише Файне місто з посиланням на патрульну поліцію Тернопільської області.
Інцидент стався на регульованому перехресті, де автомобіліст свідомо порушив правила дорожнього руху. Відповідно до пункту 8.7.3 (е) ПДР України, червоний сигнал світлофора, включно з миготливим, категорично забороняє рух транспортних засобів.
Правоохоронці зупинили порушника та склали протокол за частиною 2 статті 122 КУпАП. Така безвідповідальність на дорозі може мати трагічні наслідки – від дорожньо-транспортних пригод до загибелі людей.
Патрульні нагадують водіям про важливість дотримання правил дорожнього руху та неприпустимість ігнорування сигналів світлофора.
