На автодорозі М-30 Стрий — Ізварине патрульні затримали 32-річного водія Mini Cooper у стані сильного алкогольного сп’яніння. Прилад зафіксував 1,98 проміле — це перевищує допустиму норму у 9,5 разів.
Про це пише Файне місто з посиланням на патрульну поліцію Тернопільської області.
Інцидент стався вчора ввечері, коли інспектори зупинили автомобіль через порушення правил дорожнього руху. Під час спілкування з водієм патрульні помітили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння.
Чоловік погодився пройти огляд на алкотестері Драгер прямо на місці події. Результат — майже 2 проміле алкоголю в крові.
На порушника склали одразу два адміністративні протоколи: за рух зустрічною смугою та керування автомобілем у стані сп’яніння. Чоловіка відсторонили від керування транспортним засобом.









Обговорення