Троє загиблих за два дні: п’ять ДТП на дорогах Тернопільщини

Троє людей загинули, а семеро отримали травми у п’яти дорожніх аваріях на Тернопільщині протягом 26-28 грудня. Серед причин ДТП – алкогольне сп’яніння водіїв та втрата керування транспортом.

Про це пише Файне місто з посиланням на поліцію Тернопільської області.

26 грудня біля опівночі у Заліщицькій громаді 18-річна дівчина без водійських прав та у стані алкогольного сп’яніння села за кермо Toyota Hilux. Автомобіль перекинувся у кюветі. “Драгер” показав 0,7 проміле алкоголю в крові кермувальниці.

Того ж дня о 12:40 у селі Нижчі Луб’янки житель Рівного на Renault Laguna виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з ЗАЗом. Троє людей отримали травми. О 16:00 між Теребовлею та Боричівкою водій Volkswagen Golf втратив керування – постраждала пасажирка 2004 року народження.

Найтрагічніша аварія сталася 28 грудня біля села Великий Глибочок. 65-річний водій Peugeot не впорався з керуванням і врізався у вантажівку Mercedes-Benz з напівпричепом. Загинули невістка водія, його 17-річна онука та її товариш-однолітка.

Увечері того ж дня у Тернополі на вулиці Гетьмана Мазепи водій Kia Sorento спровокував ДТП за участю трьох автомобілів. Кермувальник BMW X3 отримав травми. За всіма фактами відкрито кримінальні провадження.

Exit mobile version