Мобілізовані військові зможуть отримати іпотеку під 3%: Уряд розширив програму «єОселя»

Фото: Дія

Уряд України ухвалив рішення, яке зрівнює умови участі в програмі доступної іпотеки «єОселя» для всіх захисників держави. Відтепер мобілізовані військовослужбовці матимуть право на пільгову ставку 3% річних нарівні з військовими за контрактом.

Про це пише Файне місто з посиланням на Дію.

Зміни до програми «єОселя» покликані усунути нерівність в умовах кредитування для різних категорій військових. Раніше іпотека під 3% річних була доступна лише військовим за контрактом, силовикам, медикам, педагогам і науковцям. Мобілізовані українці могли скористатися програмою лише за загальними умовами — під 7% річних.

Також уряд оновив вимоги до максимальної площі житла, яке можна придбати в межах програми. Встановлено фіксовані верхні межі, що не залежать від кількості членів сім’ї: для квартир — до 115,5 квадратного метра, для житлових будинків — до 125,5 квадратного метра.

Програма «єОселя» продовжує активно забезпечувати українців власним житлом. Станом на сьогодні нею вже скористалися 21 864 родини, а загальний обсяг виданих кредитів сягнув 37,4 мільярда гривень. Серед отримувачів іпотеки — 6 438 військовослужбовців за контрактом та ветеранів.

Програму доступної іпотеки «єОселя» було запущено у жовтні 2022 року.

Читайте також: У будинку на вулиці Василя Стуса, 10, пошкодженому ракетною атакою, триває заміна вікон

Exit mobile version