У Тернополі завершують облаштування безбар’єрного тротуару на вулиці Князя Василя Костянтина Острозького. Проєкт реалізується за кошти приватного підприємця без залучення міського бюджету.
Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.
Роботи проводяться в межах ініціативи «Тернопіль – місто без бар’єрів». Новий тротуар створить комфортне середовище для людей з інвалідністю, ветеранів, батьків із візочками та людей поважного віку.

На ділянці поблизу «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2» завершують укладання бруківки фігурними елементами. Тротуар облаштовують за безбар’єрними стандартами – знижують бордюри, встановлюють тактильну плитку для людей із вадами зору та інші елементи універсального дизайну.

У місті вже завершили роботи на безбар’єрному маршруті на проспекті Злуки. Новий маршрут з’єднав Дім ветерана із ветеранським простором на вулиці Патріарха Гузара. Поступово інклюзивні маршрути поєднуються в єдину мережу, що робить місто зручнішим для всіх жителів.
Читайте також: В Тернопільській області зросла захворюваність на грип та ГРВІ










Обговорення