Мапа магазинів для “Пакунка школяра”: де витратити кошти на Тернопільщині

Фото: МСП

На Тернопільщині розширюється мережа магазинів, де можна використати кошти “Пакунка школяра”. Вже 493 торгові точки області приймають оплату за цією програмою підтримки першокласників.

Про це пише Файне місто з посиланням на Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України.

Для батьків першачків запустили спеціальний онлайн-дашборд у тестовому режимі. Інтерактивна мапа допоможе швидко знайти найближчі магазини, де можна витратити кошти “Пакунка школяра”. Хоча цей інструмент не охоплює абсолютно всі торгові точки, він суттєво спрощує пошук перевірених магазинів.

Ми працюємо над удосконаленням “Пакунку школяра”, і запуск дашборду — важливий інструмент, який будемо розвивати надалі. Наше завдання — не просто надати фінансову підтримку, а й допомогти родинам легко зорієнтуватися, де її можна використати без зайвих турбот, — сказав Денис Улютін, Міністр соціальної політики, сім’ї та єдності України.

Станом на 5 вересня допомогу нараховано понад 103 тисячам сімей на суму 526 млн гривень, що становить 41% від загального бюджету програми. Загалом на дашборді відображається понад 25 тисяч торгових точок по всій Україні.

Нагадаємо, програма триватиме до 15 листопада 2025 року. Подати заяву можна через Дію або в сервісному центрі Пенсійного фонду України.

Читайте також: Понад 30 мільйонів на шкільний транспорт отримає Тернопільська область

Exit mobile version