Волонтери “Допомоги армії від Тернополя” вирушили на передову до Харківської та Донецької областей з вантажем необхідних речей для українських захисників. Серед допомоги – адресні посилки від рідних, продукти харчування, засоби гігієни та автомобіль для бойових завдань.
Про це пише Файне місто з посиланням на Сергія Надала.
Наші військові отримають все, що замовляли для перебування на передовій – від окопних свічок до плит для приготування їжі в польових умовах. Волонтери також доставлять захисні речі, маскувальні сітки, тактичне спорядження та павербанки – все необхідне для життя в бліндажах та окопах.
Особливою частиною допомоги став автомобіль Mitsubishi L200, який передадуть одному з підрозділів для виконання бойових завдань. Ця техніка значно підвищить мобільність наших захисників у складних умовах фронту.
Збір допомоги став можливим завдяки небайдужим тернополянам, підприємствам та організаціям, зокрема Тернопіль ХАБ – “Нове Життя”, які долучилися до ініціативи та поділилися продуктами харчування для українських воїнів.
Читайте також: Вакцинація перед навчальним роком в Україні: які щеплення повинна мати дитина