У Тернополі запустили освітній проєкт “Мудрагельня” для школярів 5-10 класів, який допоможе надолужити прогалини з математики. Ініціатива громадської організації “Безпечний” поєднує досвідчених педагогів з молодими викладачами.
Про це пише Файне місто.
Громадська організація “Безпечний” створилася як волонтерська ініціатива у 2022 році у відповідь на виклики повномасштабного вторгнення. Організація допомагала переселенцям, які прибули до Тернополя, а у 2023 році офіційно зареєструвалася та розпочала освітні проєкти.

— Наша місія — розвиток потенціалу тих, хто вчиться, і тих, хто навчає, щоб зовнішні обставини не впливали на якість освіти в Україні, — розповіла Ірина Паламарчук, голова ГО “Безпечний”.
Зараз організація запускає літній інтенсив з математики для дітей кризових категорій. Особливість проєкту в унікальній моделі: досвідчені вчителі виступають менторами для молодих викладачів, які проводять заняття з дітьми. Зараз вони в пошуку саме таких вчителів.

Долучитися до проєкту можуть люди, які добре знають шкільну математику, мають хист до роботи з дітьми та готові навчатися. Учасники проєкту отримають сертифікат і грошову винагороду. Зареєструватися можна через Instagram-сторінку ГО “Безпечний”.
Проєкт реалізується за підтримки ГО «Навчай для України» та Ukraine-Moldova American Enterprise Fund. Детальніше про проєкт у липні 2025 року – переходьте за посиланнями у https://linktr.ee/bezpechnyy.go
Читайте також: У Тернополі ветеранів запрошують на настільний теніс (Фото)
Обговорення