Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя терміново збирає кошти на відновлення навчального корпусу, який зазнав масштабних руйнувань внаслідок ворожого обстрілу 6 червня 2025 року.
Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.
Ситуація критична – вибито понад 95% вікон та дверей, пошкоджено майже всі аудиторії, навчальні лабораторії та приміщення кафедр. Під час атаки постраждала комп’ютерна техніка та спеціалізоване лабораторне обладнання, необхідне для навчального процесу.
Університет закликає всіх небайдужих долучитися до збору коштів на відновлення. Підтримати заклад можна переказом на рахунок ТНТУ ім. І. Пулюя:
- Одержувач: ТНТУ ім. І.Пулюя Код: 05408102 МФО 820172
- Банк: ДКСУ м.Київ р/р UA678201720313261003301008829
- Призначення платежу :відновлення корпусу (благодійний внесок)
Швидке відновлення навчального корпусу має критичне значення для продовження освітнього процесу. Університетська спільнота наголошує, що важлива кожна гривня, і саме спільними зусиллями можна подолати наслідки руйнувань.
Читайте також: Пошкоджено промислову інфраструктуру: наслідки нічної атаки на Тернопіль (Фото)