Трагічна ДТП сталася у Тернополі вранці 27 травня на вулиці Купчинського. Вантажівка Renault Premium збила 64-річну місцеву жительку, яка від отриманих травм загинула на місці.
Про це пише Файне місто з посиланням на поліцію Тернопільської області.
Смертельна аварія трапилася близько 9:25 на перехресті вулиць Сахарова-Купчинського. За попередніми даними, водій вантажівки здійснював поворот, коли сталося зіткнення з жінкою. Наслідки виявилися фатальними – пішохід загинула від отриманих травм.
Правоохоронці наразі встановлюють усі обставини трагедії та звертаються до громадян, які могли стати свідками ДТП. Особливо важливими будуть записи з відеореєстраторів автомобілів, що проїжджали поблизу місця аварії у вказаний час.
Якщо ви володієте будь-якою інформацією про цю пригоду, поліція просить зателефонувати за номерами: “102”, (0352) 27 12 91, (0352) 27 12 84 або (0352) 27 13 29. Ваші свідчення можуть стати вирішальними для встановлення всіх обставин цієї трагічної події.
Читайте також: 64-річна тернополянка загинула під колесами вантажівки