У Тернополі 12-річний велосипедист потрапив до лікарні після зіткнення з автомобілем Mitsubishi Lancer. Інцидент стався 8 лютого близько 14:20 на вулиці Кривоноса, коли водій виїжджав з прибудинкової території.
Про це пише Файне місто з посиланням на ГУНП в Тернопільській області.
Слідчо-оперативна група, яка прибула на місце події, встановила, що водій автомобіля Mitsubishi Lancer під час виїзду з прибудинкової території допустив наїзд на хлопчика, який катався на велосипеді. Потерпілого семикласника з множинними травмами терміново доправили до лікарні.
Правоохоронці взяли у водія зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Наразі триває розслідування всіх обставин дорожньо-транспортної пригоди для встановлення причин та ступеня відповідальності учасників інциденту.
Ця подія вкотре привертає увагу до питання безпеки дітей у дворах житлових будинків та необхідності підвищеної уважності водіїв під час руху прибудинковими територіями.
Читайте також: Іменинник напав з сокирою на гостей: у Кременці судять 20-річного (Фото)