Смертельна ДТП сталася на Тернопільщині 20 жовтня. Водій на авто врізався в дерево і невдовзі помер. Про це пише Файне місто з посиланням на поліцію Тернопільської області.
За даними правоохоронців, автопригода сталася близько 19:10 години на вул. Народницькій в селищі Гусятин.
Попередньо, водій автомобіля Ford Sierra не впорався з керуванням, виїхав на узбіччя та врізався у дерево. 47-річного водія деблоковували рятувальники.
Після відключення акумуляторної батареї та обгородження місця пригоди, рятувальники здійснили деблокування водія з понівеченого автомобіля. Потерпілого було передано працівникам швидкої медичної допомоги, – йдеться у повідомленні служби порятунку.
Читайте також:
- У парку «Здоров’я» облаштовують основу для інклюзивного дитячого майданчика
- Тернополянин став донором і врятував життя українця: через три роки вони вперше зустрілися
- У Тернополі судитимуть бойовика, який воював на боці окупантів
- Рятувальники закликають дотримуватися правил безпеки на воді
- Тернополянин Павло Шаблій встановив світовий рекорд на Гран-прі в Тунісі









Обговорення