Тернопільські патрульні виявили сильно п’яного водія. Алкотестер показав, що ступінь спʼяніння перевищував допустиму норму понад 9 разів. Про це пише Файне місто з посиланням на патрульну поліцію Тернопільської області.
За даними управління, 7 жовтня на вулиці Білецькій правоохоронці помітили автомобіль ВАЗ, який їхав з порушенням ПДР.
Спілкуючись із керманичем, ми виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Поліцейські запропонували чоловіку пройти огляд на стан сп’яніння у встановленому законом порядку, на що він погодився. Прилад Драгер зафіксував 1,83 проміле алкоголю в крові водія, – йдеться у повідомленні поліції.
Крім того, інспектори зʼясували, що громадянин двічі протягом року притягався до відповідальності за їзду в стані спʼяніння. Відтак на 22-річного порушника патрульні склали адмінматеріали:
- за ч. 2 ст. 122 (Порушення правил користування попереджувальними сигналами) КУпАП;
- за ч. 3 ст. 130 (Вдруге протягом року керування транспортним засобом в стані спʼяніння) КУпАП.
Читайте також:
- На Тернопільщину йдуть дощі та прохолода: прогноз на 7–9 липня
- У Тернополі велосипедиста оштрафували за проїзд на червоне світло (Відео)
- Понад 91% учасників уже склали НМТ-2026 під час основної сесії
- На Тернопільщині викрили підпільне виробництво тютюну: вилучили понад 3,3 тонни сировини (Фото)
- У Тернополі реорганізують НВК «Школа – правовий ліцей №2»









Обговорення