На дорогах Тернопільщини сталися 2053 дорожньо-транспортні пригоди за 9 місяців цього року. Зокрема, 61 людина загинула. Про це пише Файне місто з посиланням на статистику поліції Тернопільської області.
Як зазначають правоохоронці, у 426 аваріях були потерпілі: 61 людина загинула, а 548 з травмами різного ступеня тяжкості потрапили до лікарень.

Також у поліції додали, що серед основних причин ДТП: недотримання дистанції, порушення правил маневрування та виїзду з другорядної дороги на головну, перевищення швидкості, керування у стані алкогольного сп’яніння.
Крім того, необачність пішоходів також призводить до нещасних випадків. За січень-вересень поліцейські області зареєстрували 116 аварій з пішоходами, де 11 осіб загинули, а 116 – отримали травми.
Читайте також:
- Погода на Тернопільщині 16–18 червня: тепло, місцями дощі та грози
- Тернополянам пропонують визначити нові імена для «Алеї Зірок»
- У Тернополі відбувся благодійний донорський півмарафон «DONOR RUN» (Фото)
- Жахлива суперечка між сусідами: тернополянин ледь не забив сусіда молотком
- Книжкова площа: Тернопіль долучається до всеукраїнської акції книгообміну









Обговорення