У неділю 15 вересня у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Тараса Шевченка офіційно розпочався новий театральний сезон. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.
Міський голова Сергій Надал привітав присутніх з відкриттям нового сезону та з нагоди 75-річного ювілею нагородив почесною відзнакою народного артиста України В’ячеслава Хім’яка.
Це особлива подія для нашого міста. Театр завжди був осередком культури Тернополя, місцем, де народжуються емоції та ідеї. Цей сезон буде насиченим і цікавим. На нас чекають нові вистави, експерименти, зустрічі з улюбленими акторами, – зазначає Сергій Надал. – Запрошую всіх тернополян долучитися до театрального життя міста. Підтримаймо наших митців, які творять у воєнний час.
На завершення міський голова побажав театру успішного сезону, нових яскравих прем’єр, вдячних глядачів, а також якнайшвидшої перемоги для всієї України.
Зокрема, у вересні тернополяни та всі охочі можуть переглянути такі вистави:
Читайте також:
- Власники житла, пошкодженого внаслідок ракетної та БПЛА-атаки 6 червня, отримають одноразову грошову допомогу
- На Тернопільщині поліція виявила у перехожого 400 набоїв до “Калашникова”
- Вакцинальний автобус на Тернопільщині: “Крок до безпечної громади” (Фото)
- У Тернополі під час пожежі врятували собаку, що випав з вікна
- Судитимуть тернополянина: вимагав 16 тисяч доларів за “непридатність”