КП «Тернопільводоканал» отримало безоплатно обладнання для поліпшенню інфраструктури водопостачання. Також планують оновити і колонки-качалки. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.
Згідно з рішенням, КП «Тернопільводоканал» отримало обладнання від громадської організації «Гоулокал» загальною вартістю 7 372 997,12 грн. У переліку переданого обладнання:
- електрогенератори
- занурювальні насоси
- перетворювачі частот
- ручні насоси для перекачування питної води
- комплекти фільтрів для аварійних електрогенераторів.
Обладнання сприятиме поліпшенню інфраструктури водопостачання міста, зокрема забезпечить більш стабільну та якісну подачу води жителям Тернополя. Окрім того, фахівці КП «Тернопільводоканал» оновлять міські колонки-качалки, – зазначили у міськраді.
Нагадаємо, знайти колонки-качалками та бювети з питною водою громадяни можуть на інтерактивній карті. Мапа також доступна у мобільному додатку «е-Тернопіль». Завантажити застосунок можна на операційній системі Android або на iOS.
Читайте також: Чому інфраструктура мобільних операторів не витримала відключень світла і як зростуть тарифи на послуги?
- 120 юних спортсменів взяли участь у перегонах “Круті віражі” в Тернополі
- Тернопіль придбав 379 FPV-дронів для ЗСУ завдяки благодійній ініціативі “Підтримай ЗСУ – посадиіменне дерево”
- Драгер показав шокуючі 2,05 проміле: у Тернополі зупинили нетверезу водійку (Фото)
- На Тернопільщині обмежено рух на трасі Р-43: коли відновлять повноцінний проїзд
- Компенсація навчання в Дії: хто з дітей захисників уже отримує кошти