Ще 8 автобусів закупили для Тернополя. Прибудуть вони орієнтовно восени. Про це пише Файне місто з посиланням на ресурс Alltrasnua.
Як йдеться у повідомленні, 22 липня тернопільський комунальний перевізник «Міськавтотранс» за результатами тендеру уклав договір з ПП «Форсаж» на поставку 8 автобусів Ataman A092H6. Згідно зі специфікацією на тендер, автобуси мають бути обладнані кондиціонером та мати 22 посадкових місця при загальній місткості в 57 людей.
Вартість автобуса склала ₴4,0785 млн, а загальна вартість договору — ₴32,628 млн. Поставка має бути здійснена до 20 жовтня 2024 року.
- На Тернопільщині будуть дуже спекотні вихідні
- У Тернополі частково перекриють рух на шляхопроводі на вул. Бродівській
- У Тернополі бракує донорської крові груп 3(III) Rh− та 4(IV) Rh−
- З російського полону повернулися 160 українських захисників (Фото)
- Скейт-парк у парку “Сопільче” тимчасово небезпечний для відвідування (Фото)
