У Тернополі продовжують ремонтувати дорожнє покриття та понижують ділянки перед переходами (Фото)

Фото: Тернопільська міська рада

У Тернополі тривають роботи з ремонту дорожнього покриття, прибудинкових територій та пониження ділянок перед пішохідними переходами. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.

Сьогодні, 20 червня, заплановано провести підготовку ремонтних карт (фреза мала) на вул. Василя Ярмуша та влаштувати асфальтобетонне покриття за адресами: вул. Подільська, вул. Микулинецька та вул. Кирила Студинського.

Також у місті розпочато роботи з пониження ділянок перед пішохідними переходами за двома адресами: вул. Бережанська (в районі будинку №47) та вул. Володимира Лучаковського (примикання до вул. Бережанська). Наразі на цих ділянках триває розбирання асфальтобетонного покриття тротуару.

Фото: Тернопільська міська рада

Реконструкція інженерних мереж триває на вулиці В’ячеслава Чорновола, де ведуться роботи з влаштування траншеї, труб, засипання траншеї піском та влаштування колодязів.

Окрім того, продовжується відновлення прибудинкових територій та міжквартальних проїздів за адресами: вул. Олени Теліги, 9, вул. Новий Світ, 93-95, вул. Тараса Протасевича, 10-А, та бульв. Данила Галицького,3А.

Фото: Тернопільська міська рада

Додамо, в рамках поточного ремонту розпочались роботи з заміни аварійної ділянки дощової каналізації на вул. Промисловій (від фабрики меблів «Нова» та до кільця на перехресті вул. Текстильна – просп. Злуки). Роботи триватимуть до 26 червня.

Читайте також: Теребовлянська громада у скорботі: зупинилося серце військовослужбовця Івана Сироти

Exit mobile version