Перенесли водогін та влаштували основу двох опор: у Теребовлі триває ремонт мосту (Відео)

Скріншот з відео

У Теребовлі на Тернопільщині триває ремонт мосту через річку Гнізна на трасі міжнародного значення М-19 Доманове — Ковель — Чернівці — Тереблече. Працівники зробили основу двох опор і працюють над основами трьох майбутніх опор мосту. Про це пише Файне місто з посиланням на Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області.

Як йдеться у повідомленні, на перших двох опорах уже завершили влаштування буронабивних паль. Крім цього, на першій опорі зробили бетонну основу під ростверк — верхню частину пальового фундаменту. Далі на цій бетонній конструкції будуватимуть опору.

Також у межах реконструкції мосту перенесли магістральний водогін міста Теребовля, частина якого пролягала в річищі Гнізної. Працівники встановили нові труби, клапани, а також захистили водогін від впливу зовнішніх факторів.

Після перенесення водогону багатотонний буронабивний кран почав робити свердловини під останню, третю опору мосту в Теребовлі. У пробурені свердловини заливаємо бетонну суміш, щоб встановити арматурний каркас майбутніх паль. Уже влаштували 17 з 24 паль.
Усього на мосту буде 3 опори, в основі яких — 58 палей, – зазначають у службі відновлення.

Також зазначається, що для влаштування кожного стрижня використовують понад 7 метрів кубічних бетону. Для того, щоб матеріал набув необхідної міцності, потрібно щонайменше 28 днів.

Окрім будівництва самого мосту, у межах реконструкції також замінюють міські комунікації на підходах до нього.

Читайте також: У Тернополі продовжується ремонт доріг 

Exit mobile version