Термінової допомоги потребує військовий Артем Комісарчук з Тернополя

Фото: Тетяна Комістарчук

Військовому Артему Комісарчуку з Тернополя, якому довелося ампутувати ногу, необхідно терміново провести операцію. Родина воїна оголосила збір коштів на протезування. Про це пише Файне місто з посиланням на дружину Тетяну Комісарчук.

Артем став на захист України ще у 2014 році. Під час повномасштабного вторгнення він також не залишився осторонь і обороняв Батьківщину. Під час виконання бойового наказу військовослужбовець отримав важке поранення ноги, в результаті чого в нього виявили найскладнішу інфекцію.

Це наша одна біль на два серця, а дивлячись на реакцію Яночки на тата, то її сердечко теж вже все розуміє і страждає.
Довге лікування, яке мало б врятувати ногу, закінчилося ампутацією ноги, разом з кульшовим суглобом і частиною тазових кісток. В Артема одразу після поранення була виявлена одна з найскладніших інфекцій, яка стійка до всіх ліків , багато курсів антибіотиків, більше 100 операцій під загальним наркозом і 30 під місцевим, дали лише змогу зменшити її прояв, але вона почала поширюватися вже на таз, – зазначає дружина воїна.

Після консультацій з лікарями сім’я наважилася провести ампутацію, адже інфекція могла призвести до смерті, оскільки ширилася вже по організму.

Операція ампутації ноги пройшла дуже складно, стан критично важкий, 11 днів реанімації і життя в підвішеному стані , фрази лікарів «на жаль все тяжко, ми робимо все можливе, але він може померти» просто вибили мене з реальності.
Але він повернувся , бо завжди мені це обіцяв, хоч і перед кожною важкою операцією писав мені прощальні слова, – пише Тетяна Комісарчук.
Фото: Тетяна Комістарчук

Артему Комісарчуку необхідне протезування і реабілітація

Зараз Артем продовжує лікування. На нього чекає реабілітація і протезування. Враховуючи дуже високу і надскладну ампутацію, протез повинен бути поясний – має кріпитися лише на поясі. Однак, сума протезування непідйомна для родити, тому всіх охочих просять долучитися до збору.

Це надскладне протезування, яке можливе за кордоном, та й черги на протезування дуже довгі, на жаль, тому ми ВІДКРИВАЄМО ЗБІР для подальшої співпраці з фондом, який відправить мого чоловіка на протезування в США, коли він буде повністю готовий, де вже пропротезувалися багато хлопців з схожими тяжкими ампутаціями, – додає кохана Артема.
Фото: Тетяна Комістарчук

Читайте також: Важкопоранений воїн з Тернополя побачив маленьку доньку вперше через півтора року (Відео)

Ціль приблизна, адже все залежить від результатів по закінченню лікування – 60 000 -70 000 доларів США, тобто 3 000 000 гривень.

Я ніколи не збирала кошти для Артема за всі ці роки, оскільки цього не вимагала ситуація, але зараз буду просити Вас допомогти пошвидше повернути мого чоловіка до хоча б напівповноцінного життя, до сімʼї, адже він вже втратив 1 рік в полоні в 2014 році і тепер майже 2 роки в ізоляторі, безліч операцій і страшні пекельні болі. Буду вдячна за репост, за «дружні банки» і будь-яку допомогу, – закликає Тетяна Комісарчук.

Реквізити для допомоги

Читайте також: Велопробіг ветеранів війни “Шануємо пам’ять захисників України” відбувся у Тернополі (Фото)

Exit mobile version