У Тернополі відкрили меморіальну таблицю захиснику Андрію Мозілю (Фото)

Фото: Тернопільська міська рада

17 травня, на фасаді багатоквартирного житлового будинку, що за адресою вул.  Київська, 18 відкрили меморіальну таблицю захиснику України Мозілю Андрію Володимировичу. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.

До її відкриття та освячення долучився міський голова Сергій Надал спільно з духовенством, родичами, друзями та школярами.

Фото: Тернопільська міська рада

Андрій був цвітом української нації, а тепер став її янголом-охоронцем. До війни він жив звичайним мирним життям і мав багато планів на майбутнє, та коли розпочалося повномасштабне вторгнення на нашу землю, Андрій добровільно пішов захищати свою країну, свою сім’ю та своє право жити у вільній країні. На жаль, він поклав найдорожче – своє життя за Україну, – відзначає Сергій Надал. – Щирі слова вдячності та співчуття батькам Андрія, вдячності за те, що виховали справжнього патріота своєї країни, та співчуття через те, що втратили найдорожче – свою дитину. Він загинув, але пам’ять про Героя назавжди залишиться в історії нашого міста, в історії України і в наших серцях. Вічна і світла пам’ять Андрію та усім нашим полеглим українським воїнам.
Фото: Тернопільська міська рада

ДОВІДКОВО

Читайте також: У Тернополі попрощались із захисником Андрієм Вовком (Фото/Відео) 

Фото: Тернопільська міська рада
Exit mobile version