У Тернополі триває ремонт доріг (Адреси)

Фото: Тернопільська міська рада

У Тернополі цього тижня продовжуються поточні ремонти доріг у дворах будинків та на проїжджих частинах. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.

Зокрема, на вулицях Замонастирській, Татарській та Полковника Морозенка тривають роботи з підготовки ремонтних карт (фреза велика) з влаштування асфальтобетонного покриття. На вул. Сахарова (від вул. Романа Купчинського в напрямку до КНС) працівники підрядної організації здійснюють мощення ФЕМ та тактильної плитки.

У місті ремонтують також прибудинкові території за адресами: просп. Злуки, вул. 15 Квітня, 43-45, вул. Новий Світ, 93-95 та вул. Тараса Протасевича,10А.

Додамо, впродовж тижня роботи з влаштування асфальтобетонного покриття тривали за адресами: вул. Володимира Великого, вул. Леся Курбаса, вул. Мирона Тарнавського та вул. Микулинецька.

Нагадаємо, що у зв’язку з проведенням поточного ремонту дороги від перехрестя вулиць Замонастирська – Ярослава Стецька, вулиці Миколи Пирогова від будинку № 46, вул. Деповська від будинку №1 та перехрестя вулиць Татарська–Дівоча, з 17 по 20 травня змінюється схема проходження автобусного маршруту №12, детальніше тут. 

Читайте також: У Теребовлі перекривають проїзд на одній з вулиць

Exit mobile version