На Тернопільщині відкрили чотири меморіальні дошки загиблим захисникам (Фото)

Фото: Кременецька громада

Сьогодні, 19 квітня, на фасаді НВК Кременецької ЗОШ – І -ІІІ ступенів № 5 відбулося відкриття та освячення чотирьох меморіальних дошок загиблим Героям, вихованцям школи: Качанову Юрію, Козирі Роману, Ковальчуку Василю, Нагребельному Юрію, які віддали своє життя за волю та незалежність Української держави. Про це пише Файне місто з посиланням на Кременецьку громаду.

На заході були присутні: батьки, діти, дружини полеглих воїнів, духовенство, представники влади, учні, педагогічний колектив школи, знайомі.

Фото: Кременецька громада

Духовенство провело заупокійну службу та освятило пам’ятні дошки воїнів – Героїв.

Фото: Кременецька громада

Міський голова наголосив щодо важливості відкриття дошок пам’яті на фасадах навчальних закладів, оскільки приклад для наслідування учні та студенти мають брати саме з наших Героїв захисників. Потрібно завжди пам’ятати, завдяки кому ми маємо можливість жити спокійне життя, – йдеться у повідомленні.
Фото: Кременецька громада

Пам’ять про українських Героїв вічна і невмируща. Їхні подвиги відображають мужність, сили і відданість нації. Їхня жертовність та відвага надихають наші серця й залишають незгасну відданість і пам’ять про їхні вчинки.

Вічна пам’ять та вічна слава Героям захисникам!

Читайте також: Тернополян просять долучитися до благодійної акції «Я вірю в ЗСУ»

Exit mobile version