На Тернопільщині засудили екскерівника податкової та спільників за вимагання $40 000 неіснуючого боргу

Фото: Тернопільська обласна прокуратура

На Тернопільщині екскерівника податкової інспекції та його 3 спільників засудили до 6 років позбавлення волі за вимагання 40 000 доларів США неіснуючого боргу. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську обласну прокуратуру.

За публічного обвинувачення прокурорів Тернопільської обласної прокуратури визнано винними у вимаганні з погрозою вчинення насильства над потерпілим, вчинене за попередньою змовою групою осіб, що завдало майнової шкоди у великих розмірах, колишнього начальника Тернопільської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Тернопільській області, який вимагав разом із 3 спільниками 40 тис доларів США неіснуючого боргу в тернополянина (ч. 3 ст.189 КК України), – йдеться у повідомленні.

Тернопільський міськрайонний суд постановив обмежити експосадовця до 6 років позбавлення волі з конфіскацією належного йому майна, його сина – до 5 років 6 місяців з конфіскацією майна, а двох спільників за примушування до виконання цивільно-правових зобов’язань (ч. 3 ст. 355 КК України) – до 4 років ув’язнення.

Прокурор довів у суді, що екскерівник податкової інспекції разом із своїм сином, залучивши ще двох жителів Тернопільщини, яким повідомив неправдиву інформацію про наявність боргу у потерпілого, вимагали у громадянина 40 тисяч доларів США. Ці кошти потерпілий мав віддати за нібито привласнену ним продукцію під час його роботи на підприємстві, керівником якого був син експосадовця.

При отриманні частини «боргу» в сумі 10 тис доларів США вимагачів затримали правоохоронці.

Розслідування здійснювали слідчі ТУ ДБР, розташованого у місті Львові. Вирок ще не набрав законної сили.

Читайте також: Вирощував та зберігав коноплю 47-річний житель Тернопільщини

Exit mobile version