Меморіальні дошки відкрили чотирьом захисникам на Тернопільщині (Фото)

Фото: Кременецька громада

Вчора, 11 квітня відкрили та освятили чотири меморіальних дошки Героям – Якубовському Віталію, Черняку Івану, Федотову Володимиру, Гайчені Олексію, які віддали своє життя за волю та незалежність Української держави. Про це пише Файне місто з посиланням на Кременецьку громаду.

Розмістили пам’ятні знаки на фасаді ОЗО Білокриницької ЗОШ – І -ІІІ ступенів, в якому навчалися Герої. Вшанувати пам’ять Захисників України прийшли батьки, діти, дружини полеглих воїнів, духовенство, представники влади, учні, педагогічний колектив школи, знайомі та односельчани.

Місцеві священнослужителі освятили пам‘ятні знаки та провели поминальну панахиду за воїнами. Під час заходу присутні згадували, якими були ці мужні чоловіки та поділилися спогадами про їх життєвий шлях.

Слова щирої вдячності за виховання таких мужніх захисників, які боролися за спокій та мир в Україні до останнього подиху. У цей день вшануймо пам’ять загиблих військовослужбовців, – промовив міський голова.
Фото: Кременецька громада

Схиляємо голову перед мужністю наших Героїв. Вічна пам’ять захисникам! Приносимо щирі співчуття рідним і близьким загиблих захисників України.

Читайте також: Воїна з Тернопільщини нагородили орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

Exit mobile version