Орден «Золота Зірка» посмертно отримав капітан Сергій Король з Тернополя (Фото)

Фото: 105 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський вручив орден «Золота Зірка» Герою України капітану Сергію Королю (посмертно). Нагороду отримав батько під час церемонії в Білій залі Героїв України в Маріїнському палаці в Києві. Про це пише Файне місто з посиланням на 105 окрему бригаду тероборони ЗСУ.

Фото: 105 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ

Глава держави наголосив, що Україна продовжує традицію вдячності своїм найкращим воїнам, тим, хто відзначився найбільшою хоробрістю та героїзмом у боях заради України.

Кожна історія наших воїнів, які удостоєні найвищого звання Героя, – це гордість нашої держави. І так буде завжди. Це люди, які проявили силу власної волі, щоб Україна була вільною, – сказав Володимир Зеленський.
Фото: 105 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ

Сергій Володимирович Король народився 1 жовтня 1970 року в Тернополі. У 2014 році як доброволець брав участь в бойових діях на сході України.

З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну знову став на захист Батьківщини. Був командиром 2-ї роти 83-го батальйону 105-ї окремої бригади територіальної оборони з позивним «Махно».

Воїн загинув 24 лютого 2023 року в районі с. Масютівка на Харківщині. Поховали його 27 лютого 2023 року на Алеї Героїв Микулинецького кладовища м. Тернополя.

Більше: Тернополяни вшанували пам’ять та попрощались з Сергієм Королем

Сергія нагородили званням Герой України за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові. Також він Почесний громадянин міста Тернополя (3 березня 2023, посмертно).

Читайте також: Меморіальну дошку Герою Тимофію Антощуку відкрили на Тернопільщині (Фото)

Фото: 105 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ
Exit mobile version