Повністю відновлено рух мостом поблизу Тернополя (фото)

Шахеди атакували Тернопільщину вночі: пошкоджено об’єкт інфраструктури

Відкрито 42-метровий шляхопровід через залізницю на трасі Р-41 Обхід Тернополя. Ремонт аварійної споруди розпочали минулого року у вересні, а вже у грудні відремонтований лівий проїзд відкрився для транспорту. Про це пише Файне місто з посиланням на Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області. 

На мосту підрядники Служби відновлення влаштували тришарову гідроізоляцію та вкрили її двома шарами асфальтобетону. Також планується нанесення пластикової розмітки, облаштування інфраструктури, в тому числі бар’єрного огородження на підходах до шляхопроводу.

Фото: Служба відновлення у Тернопільській області

До ремонту шляхопровід траси Р-41 Обхід Тернополя перебував у аварійному стані. Востаннє його ремонтували більш ніж 40 років тому. Служба відновлення ініціювала невідкладний ремонт через високий ризик руйнування та численні пошкодження.

Фото: Служба відновлення у Тернопільській області

Під час повномасштабної війни кількість транзитного транспорту на Р-41 значно зросла, збільшивши навантаження на шляхопровід. Через загрозу руйнування споруди на стратегічній дорозі та з метою уникнення автомобільного та залізничного колапсу, Уряд виділив кошти на його терміновий ремонт. Джерелом фінансування став залишок коштів, виділених у 2022 році Європейським інвестиційним банком.

Фото: Служба відновлення у Тернопільській області

Траса Р-41 забезпечує зв’язок між дорогами міжнародного значення М-30 Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине, М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська і М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече, а відповідно, транзит оборонних, гуманітарних і комерційних вантажів в обхід Тернополя.

Читайте також: Шахеди атакували Тернопільщину вночі: пошкоджено об’єкт інфраструктури

Exit mobile version