Туристичний форум «Тернопільщина вражає» розпочався в Тернополі

Фото: ТМР

Сьогодні, 16 лютого у Тернополі розпочався туристичний форум «Тернопільщина вражає». Мета форуму – популяризація Тернопілля. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.

Поширити знання про Тернопільщину планують завдяки використанню внутрішнього туристичного потенціалу поєднаного з унікальними особливостями крафтового виробництва, фермерства та садівництва області. Розпочався захід із благословення та молитви директора благодійного фонду «Карітас», отця Романа Загородного. Привітав учасників форуму і міський голова Сергій Надал.

До початку епідемії коронавірусу та повномасштабного вторгнення Тернопіль входив у десятку найбільших туристичних міст України. Лише у 2019 році наше місто відвідало понад 2 млн громадян. Однак всі ці події внесли свої корективи у туристичне життя. Багато працівників цієї сфери стали військовими і волонтерами. Туристів замінили внутрішньо переміщені особи, хостели та готелі стали прихистками для тисяч переселенців, – зазначає Сергій Надал.

Міський голова зазначає, що сфера туризму одна із тих, що найбільше постраждала за ці роки. Але вона втрималась і почала адаптуватись до нових умов життя. Згодом Сергій Надал подякував усім підприємцям, які продовжили працювати, реалізувати нові ідеї, сплачувати податки, давати робочі місця і зарплатню. Також він висловив слова подяки тим, хто щодня долучається до підтримки та допомоги нашим воїнам.

Для учасників форуму підготували багато цікавого, зокрема, нові знання, мотиваційні настанови від спікерів, багато нових знайомств для розвитку та популяризації туризму Тернопільщини, — йдеться у повідомленні.

Окрім того, під час форуму діятиме виставка крафтового виробництва Тернопільської області. Свою продукцію презентують 11 представників крафтового виробництва. Це чаї, пиво, олії, вино, сири тощо.

Читайте також: Юні баскетболісти з Тернополя здобули 4 перемоги у Всеукраїнській лізі (Фото)

Exit mobile version