Центр по роботі з людьми з інвалідністю запрацював у Тернополі (Фото)

Фото: Тернопільська міська рада

У Тернополі запрацював Центр по роботі з людьми з інвалідністю. Діє він при монастирі біля церкви Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.

Фото: Тернопільська міська рада

Відкрили центр за підтримки благодійної організації «Карітас Австрія» у межах проєкту «Гуманітарна допомога для осіб, що постраждали від війни в Україні». Освятив та звершив молебень Архієпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк.

Фото: Тернопільська міська рада

Сьогодні історична подія у Тернополі, адже вперше відкривається центр для людей з інвалідністю. Висловлюємо вдячність Митрополиту Василію Семенюку за те, що благословляє і підтримує такі речі. Дякуємо отцю Роману та отцю Андрію, що працюють в БФ «Карітас», усім працівникам благодійної організації. Вони роблять надзвичайно велику справу, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Це благородна місія працювати з людьми, які найбільше потребують допомоги. Сподіваємося, що це місце стане рідним для багатьох сімей і тут вони зможуть черпати любов та натхнення для подальшого розвитку.
Фото: Тернопільська міська рада

Діяльність центру спрямована на надання допомоги дітям та людям з ментальними, інтелектуальними та фізичними порушеннями з-поміж внутрішньо-переміщених осіб (80%), а також жителів громади (20%). У Центрі є можливість безкоштовно займатися з логопедом, дефектологом, фізіотерапевтом, реабілітологом та психологом.

Читайте також: У Тернополі молодь організувала акцію вшанування пам’яті захисників України (Фото)

Фото: Тернопільська міська рада
Фото: Тернопільська міська рада
Exit mobile version