Двоє тернополян беруть участь в Юнацьких Олімпійських іграх

Фото: Тернопільська міська рада

З 19 січня по 1 лютого 2024 року в провінції Канвондо в Південній Кореї проходить зимовий молодіжний мультиспортивний форум – IV зимові Юнацькі Олімпійські ігри. У складі збірної команди України змагатимуться тернополяни Дмитро Перець та Назарій Тесельський. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.

Дмитро Перець – кандидат в майстри спорту України з фристайлу (могул), вихованець “Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву “Екстрім” Тернопільської міської ради, член основного складу збірної команди України,  багаторазовий призер Чемпіонатів України. На Зимових Юнацьких олімпійських іграх Дмитро виступатиме у виді – парний могул, який пройде 26-27 січня. Тренують спортсмена Щербанюк Оксана та Кучер Роман.

Фото: Тернопільська міська рада

Назарій Тесельський – кандидат в майстри спорту України з лижних гонок, член юнацької збірної команди України, чемпіон України та призер міжнародних змагань. Учень-спортсмен Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту. Перший тренер Гаяць Ярослав Євстахійович. Тренер Камоцький Ілля Вікторович. У спортивну боротьбу за медалі Назарій вступить 29-30 січня та в естафеті 1 лютого.

З 2023 року обидва спортсмени отримують щомісячну стипендію як кращі спортсмени Тернополя.

Бажаємо тернополянам вдалого виступу та успіхів на міжнародній арені!

Читайте також: У Тернопільській ЗОШ №28 облаштують зону буккросингу

Exit mobile version