Відзнаку «Золотий хрест» отримав командир з Тернопільщини

28 річний командир бойової машини Андрій Починок з Тернопільщини отримав від головнокомандувача ЗСУ відзнаку «Золотий хрест». Про це пише Файне місто з посиланням на 105 окрему бригаду територіальної оборони ЗСУ.

Командир відділення механізованої роти 83 окремого батальйону молодший сержант Андрій на псевдо «Позитив» з перших днів повномасштабного вторгнення захищає українські території. Військовий брав участь в бойових діях у Донецькій області, виконував завдання на Харківському напрямку.

Фото: 105 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ

Він завжди в перших рядах. Постійно на передових позиціях. Відповідальний військовослужбовець, ефективно та вчасно виконує визначені завдання. Особливо проявив себе на Куп‘янському напрямку. Не боїться брати відповідальність на прийняття рішень у бойових діях, поважають його побратими, цінують, – відгукується командир підрозділу про свого бійця.

Нагадаємо, нагрудним знаком «Золотий хрест» Головнокомандувача ЗСУ нагороджують осіб рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України. Їх відзначають за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування та зразкову поведінку у повсякденній діяльності.

Читайте також: По 10 000 гривень отримають понад сотня тернопільських захисників

Exit mobile version