Тернополянин Тарас Якимець здобув Кубок України на змаганнях з кіокушинкайкан карате (Фото)

У Броварах на Київщині відбувся Кубок України з кіокушинкайкан карате (ІКО Мацушима). Понад 200 учасників з 10 областей України змагалися за перемогу. Перемогу виборов Тарас Якимець з Тернополя. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.

Всього ж на змаганнях були представлені 18 команд. Серед учасників – вихованець «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1», тернополянин – Тарас Якимець.

За результатами змагань спортсмен посів перше місце і отримав Кубок України з кіокушинкайкан карате у категорії 16-17 років та ваговій категорії до 65 кг. Підготувала юного чемпіона тренер-викладач КДЮСШ №1 – Тетяна Чубата.

Вітаємо тернополянина з отриманим Кубком, бажає нових перемог, вдалих виступів і успіхів у професійному спорті.