У додатку «е-Тернопіль» тепер можна оплатити за паркування

Ілюстративне фото з мережі Інтернет

Сьогодні, 24 жовтня, у Тернополі презентували ще один зручний онлайн-сервіс, який доступний для користувачів мобільного застосунку «е-Тернопіль» — це сервіс оплати за паркування автотранспорту. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.

Ми продовжуємо у місті реалізовувати нові електронні сервіси та створюємо додаткові можливості у мобільному додатку. Зокрема, від сьогодні у Тернополі запрацювала послуга оплата за паркування в застосунку «е-Тернопіль». На всіх 11 паркувальних майданчиках можна здійснити онлайн-оплату. Послуга запрацює після того, як користувач оновить відповідно до операційної системи свого телефону додаток, — розповідає міський голова Сергій Надал.

За 15 хв до закінчення оплаченого часу водію прийде сповіщення про завершення часу паркування. Його можна або продовжити, сплативши необхідну суму, або закінчити паркування. Перевіряти своєчасність і правильність оплати буде муніципальна інспекція.

Як працює послуга оплати за паркування ?

На паркувальних майданчиках також влаштують платіжні терманілит, тож оплатити послуги з паркування можна буде там. Вісім з них вже працюють, інші термінали ще встановлюватимуть. Контролювати оплату за паркування будуть муніципальні інспектори за допомогою спеціалізованих планшетів та програмного забезпечення.  

Також у розділі «Паркування» користувачі зможуть знайти відповіді на найбільш популярні запитання, а також бачити Архів оплат.

Фото: ТМР

Читайте також: У Тернополі ремонтують дороги, прибудинкові території та тротуари

Exit mobile version