Працівникам Тернопільського ТЦК, які побили мобілізованих, суд обрав запобіжні заходи

Скрін з відео з мережі інтернет

За поданням ДБР суд обрав запобіжні заходи двом працівникам Тернопільського ТЦК, які побили мобілізованих. Їх також відсторонили від посад, – пише “Файне місто” із посиланням на Державне бюро розслідувань.

Тернопільський міськрайонний суд обрав запобіжні заходи – нічний домашній арешт двом працівникам Тернопільського Об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Також обох відсторонили від займаних посад, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, напередодні ДБР повідомило про підозру у катуванні командиру та солдату-гранатометнику відділу охорони цього військкомату. Також солдатові повідомлено ще й незаконному позбавлені волі людини, за попередньою змовою групою осіб, що супроводжувалося заподіянням фізичних страждань (ч. 2 ст. 146 КК України).

6 жовтня солдат-гранатометник, застосовуючи фізичну силу, затримав та доправив до ТЦК місцевого мешканця. Згодом його та іще одного мобілізованого військові побили у приміщенні військкомату. Відео побиття потрапило до соцмереж. На ньому солдат-гранатометник та командир відділу охорони завдають ударів чоловікам, які лежать на ліжках.

Процесуальне керівництво здійснює Тернопільська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону, – також зазначають у ДБР.

Читайте також: Сейф з коштовностями викрали двоє злодіїв у Заліщиках (Фото/Відео)

Exit mobile version