Стало відомо, коли у Тернополі розпочнеться опалювальний сезон

Фото ілюстративне

У зв’язку зі зниженням середньодобової температури повітря, з вівторка, 17 жовтня, розпочнеться новий опалювальний період 2023-2024 рр для населення Тернополя та інших споживачів. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету міської ради. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.

У міській раді повідомили, що до квартир тернополян можуть заходити аварійні служби. Робитимуть це для проведення необхідних ремонтних робіт, які можуть виникнути при запуску системи теплопостачання, зокрема, заповітрення труб у будинках. Відтак, містян закликають відчиняти двері аварійникам.

Часто через небажання відчинити двері чи відсутність господарів подача опалення може затриматися для всіх мешканців багатоквартирного будинку, — пояснюють в міськраді.

Працівники підприємств та аварійних служб працюватимуть у посиленому режимі, щоб забезпечити вчасний запуск котелень та теплопостачання до осель тернополян. У випадку виникнення заповітрення чи будь-яких проблем із опаленням у багатоповерхівках, тернополяни повинні звертатися до підприємства, що обслуговує будинок чи ОСББ.

До слова, з 10 жовтня тепло подається до закладів охорони здоров’я, зокрема, у КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради та у пологовий будинок КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2».
Більше: Включили опалення у двох лікарнях Тернополя

Exit mobile version