У Тернополі активно готуються до нового опалювального сезону

Ілюстративне фото з мережі Інтернет

У Тернополі відбулася робоча нарада міського голови Сергія Надала та його заступників з керівництвом КП «Тернопільміськтеплокомуненерго». На ній обговорили підготовку до нового опалювального періоду, який другий рік поспіль буде проходити в умовах воєнного стану. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.

Як зазначає керівник підприємства «Тернопільміськтеплокомуненерго» Андрій Чумак, підготовка до опалювального періоду 2023-2024 рр. триває у складних економічних умовах. Починаючи з 2021 року для населення засовуються тарифи на послугу з постачання теплової енергії на 23% нижче від визначених для підприємства економічно обґрунтованих тарифів.

Попри складні економічні умови, цього року підприємство змогло забезпечити проведення усіх діагностичних випробувань виробничого обладнання, виконання робіт з технічного обслуговування, поточного ремонту і пусконалагодження для запобігання технологічним порушенням і аварій під час опалювального періоду, – йдеться у повідомленні міської ради.

Комунальники провели технічні випробування, поточний ремонт і пусконалагодження обладнання 42 котелень і паливних, 32 центральних та 164 індивідуальних теплових пунктів. Водночас теплові мережі випробували на гідравлічну щільність та міцність трубопроводів – 152 км. Ще капітально відремонтували частину теплової мережі на вул. Лесі Українки та вул. Галицькій, а також замінили короткі ділянки трубопроводів сумарною довжиною 950 м.

Цьогоріч завдяки отриманому обладнанню від міжнародних партнерів у Тернополі проводилась модернізація (реконструкція) магістральних ділянок теплових мереж для об’єднання локальних районних теплових мереж найбільших котелень міста у єдину систему централізованого теплопостачання. Такі роботи дозволяють забезпечити безперебійне постачання теплової енергії до споживачів та можливість доставляти теплову енергію від джерел, які використовують альтернативні місцеві види палива, до 93% споживачів системи централізованого теплопостачання міста, – зазначили у міськрадію

Також підприємство виконало ряд робіт для забезпечення можливості функціонування системи централізованого теплопостачання в умовах тимчасової відсутності електрики і газу у випадку атаки росіян.

Читайте також: До 30 нових низькопідлогових тролейбусів планують закупити для Тернополя

Exit mobile version