Центр підтримки переселенців «ЯМаріуполь» у Тернополі відзначив річницю створення

Фото: ТМР

У Тернополі 14 вересня центр підтримки для внутрішньо переміщених осіб «ЯМаріуполь» відзначив першу річницю. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.

На річницю створення хабу завітав міський голова Тернополя Сергій Надал, який вручив подяки і подарунки волонтерам центру.

Центр підтримки «ЯМаріуполь» – це місце, яке знане і відоме серед маріупольців, адже саме тут ви маєте можливість отримати гуманітарну, психологічну, медичну допомогу. Тернополяни помічають вашу згуртованість, дружбу, підтримку один до одного. Хочу подякувати міському голові міста Маріуполь Вадиму Бойченку і те, що в такий непростий час було знайдемо можливість створення такого простору, – розповідає Сергій Надал.

У Тернополі намагаються допомогти всім переселенцям.

Зі своєї сторони ми намагалися зробити так, щоб всі, хто у Тернополі знайшов прихисток почувалися, як вдома. Ми радіємо, що сьогодні ви працюєте на підприємствах міста, ваші діти навчаються у школах та садках. Ми сьогодні вдячні нашим мужнім воїнам, які метр за метром звільняють українські землі від окупантів. Вірю, що зовсім скоро Маріуполь буде деокупований і український стяг замайорить знову на вулицях міста, – зазначив мер Тернополя.

Читайте також: У Тернополі котельням передали 7 генераторів і куплять 2 котли

Exit mobile version