250 спортсменів взяли участь в «Тернопільській Озеряній 2023» (Фото)

Фото: Тернопільська міська рада

У суботу, 9 вересня, з нагоди Дня фізичної культури і спорту у парку Тараса Шевченка відбулися XXVII символічні легкоатлетичні змагання з бігу «Тернопільська Озеряна 2023» та «Озеряна KIDS». Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.

Дистанція для учасників пробігу складала 9 км навколо Тернопільського ставу. Всього 250 спортсменів пробігли вказану дистанцію, з них 30 учасників долучилися до пробігу онлайн у своєму місті та підтвердили подолану дистанцію через додаток «Strava».

Серед учасників онлайн-формату «Озеряни» були шанувальники спорту з Америки, Німеччини та України, а також військові, які знаходяться неподалік від лінії бойових дій.

Цьогоріч для учасників пробігу не було поділу на вікові категорії, відтак переможцями та призерами стали ті, хто увійшов до трійки лідерів серед чоловіків і жінок.

Переможцями серед чоловіків стали:

Серед жінок:

Кожен учасник отримав цікавий та пам’ятний номер і стартовий набір, а при перетині лінію фінішу — пам’ятну брендовану медаль та подарунки від партнерів.

Окрім легкоатлетичного пробігу для дорослих був проведений пробіг і для дітей «Озеряна KIDS». Цьогоріч учасниками дитячої «Озеряни» стали діти від 0 до 11 років. Це 80 юних учасників, які долали дистанції від 260 до 760 м. Кожен учасник також отримав подарунки та медаль учасника.

Фото: Тернопільська міська рада

Читайте також: Кастинг у проєкт, сап-серфінг та більярд: чим пропонують зайнятися тернопільським пенсіонерам цього тижня

Exit mobile version