У Тернополі відбудеться онлайн-консультація для авторів проєктів на «Громадський бюджет 2024»

Фото: Тернопільська міська рада

У Тернополі триває прийом проєктів для покращення інфраструктури «Громадський бюджет 2024». У вівторок, 12 вересня, відбудеться перша онлайн-консультація для усіх охочих авторів. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.

До участі запрошують активну громадськість міста, студентів та усі охочих подати проєкти на «Громадський бюджет 2024». Початок о 16:00 год. на платформі ZOOM.

Щоб приєднатися до консультації, необхідно надіслати на електронну пошту presamr@gmail.com контактні дані: прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону. Згодом на електронну пошту вам прийде інформація з посиланням на приєднання до зустрічі.

Нагадаємо, прийом проєктів на участь у «Громадському бюджеті-2024» триватиме з 1 до 30 вересня 2023 року. Також цьогоріч згідно з Положенням «Про громадський бюджет» на проєкти категорії «Освіта» виділяється не більше 30% від загальної суми Громадського бюджету.

Зазначимо, це лише прийом пропозицій та ідей, а от коли буде їх реалізація – стане відомо у 2024 році, враховуючи безпекову ситуацію в країні та багато інших чинників.

Читайте також: Нагрудні знаки «Почесний громадянин міста Чорткова» (посмертно) вручили родичам 20 загиблих Героїв (Фото) 

Exit mobile version