Військовий комісар на Закарпатті змушував солдатів будувати його маєток (Фото/Відео)

Фото: ДБР

Працівники ДБР виявили, що військовий комісар одного з районів на Закарпатті, який народився та навчався на території рф, змушував вмотивованих та патріотичних підлеглих будувати йому маєток. Про це повідомляє Файне місто з посиланням на Державне бюро розслідувань.

З початку березня цього року солдати замість служби проводили будівельні роботи на маєтку начальника одного з відділів Ужгородського районного терцентру комплектування та підтримки. Відбувалось будівництво за наказом господаря ділянки.

1 серпня 2023 року на місці будівництва, а також в помешканні та робочому кабінеті фігуранта працівники ДБР провели низку обшуків. На будівництві були виявлені троє солдатів, які виконували будівельні роботи. Вони вже дають показання слідству. Також під час обшуків було вилучено 3,5 тис. доларів США, атрибутику російської федерації (монети, документи про здобуття освіти в рф), одяг з емблемами СРСР та рф, посвідчення офіцера МО СРСР, а також значки, кокарди і навіть георгіївська стрічка.

ДБР у взаємодії з Нацполіцією повідомило начальнику одного з відділів Ужгородського районного територіального центру комплектування та підтримки про підозру у перевищенні службових повноважень (ч. 5 ст. 426-1 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років. Розслідування триває, проводяться невідкладні слідчі дії.

Читайте також: Їхав, сидячи на сходинці: у автобусі не знайшлося місця для військового з Тернопільщини (Фото)

Exit mobile version