Тернопільщину відвідала польська делегація на чолі з прем’єр-міністром Матеушем Моравецьким (Фото)

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький та начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш. // Фото: Суспільне Тернопіль

Сьогодні, 7 липня, на Тернопільщині у Коропецькій громаді перебуває польська делегація на чолі з прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким. Про це пише Файне місто з посиланням на Суспільне.

Делегація відвідала кладовище в колишньому селі Пужники. Тут колись жили поляки. Учасники поклали квіти до каплички, встановленої на місці зруйнованого костелу, та до головного хреста на кладовищі.

Сьогодні перебуваємо тут у такий час, коли тиран намагається знищити незалежну, суверенну, вільну державу Україну. Мусимо розуміти, Росія завжди буде використовувати волинську карту, щоби забити клин поміж поляками й українцями. Ми не можемо цього дозволити. Особливо зараз. Бо зараз українські воїни б’ються за свою свободу, за свою незалежність і право на життя своєї держави. Але ціла Україна б’ється також за Польщу і всю Європу. Б’ється за нашу безпеку і наше майбутнє. Щодня гинуть українські воїни у цій боротьбі. Маємо бути вдячними їм за це, — каже прем’єр-міністр Польщі.

Неподалік цвинтаря з травня працюють археологи. Свої знахідки вони показали членам делегації. Серед знайденого – майже дві сотні артефактів: монети, гільзи, жетони, осколки снарядів та ножиці. Одна з монет належить до XIX століття.

Читайте також: У Тернополі з’явився оздоровчо-спортивний осередок (Фото)

Exit mobile version