Тернополянка стала чемпіонкою України з боксу

Олександра Черевата стала чемпіонкою України з боксу серед дівчат. Займався спортсменкою тренер Володимир Шнуровський, пише Файне місто.

Чемпіонат України відбувся у Черкасах 18 червня. Участь у змаганнях взяли близько 378 спортсменів з всіх областей України.

Найсильніші з учасників турніру потраплять до збірної України та візьмуть участь у чемпіонаті Європи з боксу серед юнаків та дівчат, який проходитиме у Словенії в серпні. Путівку на європейську першість виборола юна тернопільська спортсменка Олександра Черевата, яка стала чемпіонкою у ваговій категорії 38 кг і виконала норматив кандидата в майстри спорту, – розповіли у ТОВ КФВС МОН України.