СБУ оголосила підозру тернополянину за приєднання до терористичної організації «лнр»

Фото: управління СБ України у Тернопільській області

Слідчі СБУ повідомили про підозру тернополянину, який у складі терористичної групи «народна дружина лнр» брав участь у веденні бойових дій проти військовослужбовців Збройних Сил України. Про це пише Файне місто з посиланням на управління СБ України у Тернопільській області.

Встановлено, що у 2012 році 18-річний уродженець Тернополя разом із родичами переїхав у Луганськ. Через три роки після захоплення міста бойовиками він добровільно вступив до лав терористичної групи «народна дружина», яка разом із іншими незаконними воєнізованими формуваннями «лнр» чинила збройний супротив українським захисникам.

Зрадник особисто вів бойові дії проти військовослужбовців ЗСУ, патрулював тимчасово окуповані території Луганської області, чергував на блокпостах та незаконно утримував у штабі «народної дружини» патріотичних жителів Донбасу. Також він залякував фізичною розправою та завдавав побоїв працівникам окупованих підприємств, які брали участь у акціях громадянської непокори, – зазначили в управлінні.

Наразі бойовик переховується від правосуддя на тимчасово не підконтрольній українській владі території. Йому заочно повідомлено про підозру за ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років.

Читайте також: Понад 15 000 гривень заплатив житель Тернопільщини за неіснуючу техніку

Exit mobile version