Мешканка Тернопільщини відзначила свій столітній ювілей (Фото)

9 травня Віра Кендра з села Лошнів Тернбовлянської громади святкувала столітній ювілей. Привітати іменинницю прийшли рідні, близькі та місцева влада. Про це пише “Файне місто” з посиланням на Теребовлянську міську раду.

Довгожителька, як зазначив її син Василь, у свій поважний вік має деякі проблеми зі слухом. Тому трохи про її життя розповів сам. Хоча ювілярка при здоровому розумі та добрій пам’яті.

У пані Віри життя було дуже важке. Спочатку у 22-річному віці її з батьками під час депортації переселили із Холмщини (Польща) на Тернопільщину. Жінка пережила смерть дочки у дитячому віці.

Не доживши до поважного віку, померли її батьки. Вона тяжко працювала у місцевому колгоспі: спочатку ланковою на буряках, а потім в городній бригаді.

Після смерті дочки разом з чоловіком народила ще сина Василя. Коли син був у другому класі, помер чоловік. У Лошневі в пані Віри родини не було, тому вона вдовою самотужки ростила та виховувала сина, який виріс працьовитим, майстром на всі руки.

“Ніхто не знає, в чому секрет довголіття. Можливо, – у працелюбності жінки, а, можливо, – ще й у генах, оскільки дві рідних сестри ювілярки теж поважного віку – обом поза 90,” – пише міська рада Теребовлі.

У ювілярки четверо внуків-хлопців, один з яких, на жаль, у 29-річному віці відійшов у засвіти. Вона має 5 правнуків. Проживає разом з сином та невісткою.

Читайте також: Безкоштовний проїзд у громадському транспорті Тернополя буде у Всесвітній день вишиванки

Exit mobile version