У Тернополі вшанували пам’ять жертв трагедії на Чорнобильській АЕС (Фото)

Фото: Тернопільська міська рада

Щороку 26 квітня в Україні відзначають День пам’яті Чорнобильської трагедії та вшановують загиблих учасників ліквідації наслідків аварії. Цьогоріч і в Тернополі проводять поминальні заходи з нагоди 37 роковин від дня трагедії. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.

Мітинг-реквієм «Місце пам’яті, скорботи та надії», на знак шани полеглим ліквідаторам, відбувся у парку Національного відродження біля меморіалу «Жертвам Чорнобильської катастрофи та ядерних випробувань».

26 квітня вся Україна вшановує пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції. 1986 рік забрав частину території нашої країни, яка стала непридатною для життя. Тисячі понівечених людських життів, адже багато хто втратив житло і люди змушені були покинути зону ураженою радіацією та стати  біженцями. Це велика трагедія як в історії України, так і в історії людства, – зазначає міський голова Сергій Надал. – На жаль, у 2022 році під час повномасштабного вторгнення московські окупанти напевно знову хотіли повторити цю трагедію. Захопили Чорнобильську АЕС, стріляли прямим наведенням з танків по Запорізькій АЕС. Завдяки мужності та професійності працівників атомної сфери вдалося запобігти екологічній катастрофі. Висловлюю слова вдячності усім Героям Чорнобиля, щиро молимося за полеглих ліквідаторів.

Читайте також: В останню путь проводять Героя Павла Матлашевського в Тернополі (Відео/Фото)

Exit mobile version