Команда військових Національної гвардії взяла перше місце з боротьби самбо (Фото)

Сьогодні, 6 квітня, в Тернополі відбулися змагання командної першості Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо»  України з боротьби самбо за програмою «Динаміада-2023». У змаганні взяли участь 17 спортсменів з 5 збірних команд силових структур області. Про це пише “Файне місто” з посиланням на ГУНП в Тернопільській області.

За спортсменів вболівали не тільки колеги, а й рідні та близькі. Першість здобули: правоохоронець Сергій Бугай (у ваговій категорії до 58 кг), рятувальник Роман Мізюк(до 64 кг), працівник ДСНС Юрій Роговський(до 71 кг), поліцейський Василь Балацький(до 79 кг).

У вагових категоріях до 88 кг та 98 кг перемогли нацгвардійці Максим Усік, та Володимир Чайківський.

Перемогу в командних змаганнях здобула збірна гравців другого стрілецького батальйону в/ч 3002 Національної гвардії України. Срібло отримала команда Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області, а бронзу виборола команда Головного управління Нацполіції краю.

На змаганні переможців нагородили кубками, дипломами та почесними грамотами.