Психологічну та соціальну допомогу можуть отримати родини Героїв

Фото з мережі інтернет

У Тернополі триває реалізація програм підтримки родин та дітей Героїв Тернополя і громади. Таке рішення про здійснення даної програми прийняли на черговій сесії міської ради міста. Про це пише “Файне місто” з посиланням на Тернопільську міську раду.

Програма поширюється на родини та дітей, які зареєстровані на території Тернопільської міської територіальної громади. Також, на тих, хто прибув з інших територій України, проживають на території громади і зареєстровані як ВПО.

«Задля допомоги сім’ям наших Героїв та надання всебічної допомога дітям, чиї батьки загинули, захищаючи Україну, закликаю небайдужих тернополян, підприємців, меценатів, бізнесменів, політиків стати їх наставниками. Познайомити їх зі своїми професіями, здобутками, запрошувати на підприємства, допомогти у навчанні  та практиці», – зазначає міський голова Сергій Надал.

Також програма надасть інформаційно-консультативних послуг в рамках діяльності «телефону довіри» та психологічної допомоги дітям та родинам наших захисників.

Роботу «телефону довіри» організували на базі Тернопільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Працівники центру закріплені за кожною сім’єю та після оцінки потреб допомагають з облаштування побутових умов, оздоровленням, оформлення пенсій, правовою допомогою тощо.

Наразі вже більше 100 сімей отримали інформаційну або соціальну допомогу.

Тож, рідні Героїв можуть отримати кваліфіковану психологічну допомогу у телефонному режимі, а також на очних консультаціях, психологічних зустрічах тощо.

Звертатися за допомогою родини можуть за телефоном (098) 174 77 41. Усі охочі надати допомогу також можуть телефонувати за вказаним номером телефону.

Читайте також: У Тернополі зникли мама і дитина: розшук (Фото)

Exit mobile version