Заховався у вбиральні, аби вивезти ухилянта за кордон: водії автобуса “Тернопіль-Прага” намагалися здійснити аферу (Фото)

Учора, до пункту пропуску «Грушів» на виїзд до Польщі прибув рейсовий автобус “Тернопіль-Прага”.Під час заїзду для проходження контролю прикордонний наряд здійснив перевірку кількості осіб. Однак, на паспортний контроль прибуло на дві особи менше. Про це пише “Файне місто” з посиланням на Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Як з’ясовали прикордонники, водії автобуса погодились перевезти через кордон чоловіка призовного віку за грошову винагороду. Ціна такої авери вартувала чоловіку 2 000 польських злотих.

Для реалізації незаконного трансферу один із водіїв заховався в автобусі у місці для відпочинку, а 41-річний чоловік мав видати себе за водія.

На час проходження прикордонного контролю псевдоводій заховався у вбиральні та планував повернутися до автобуса після перевірки. Проте задум чоловіків не спрацював.

Під час здійснення прикордонного контролю наряд виявив водія, який ховався в автобусі, а згодом і 41-річного чоловіка, який уникаючи контролю, хотів незаконно виїхати до Польщі.

Особу через кордон не пропущено та притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 204-1 КУпАП. Стосовно перевізників оперативні співробітники Львівського прикордонного загону направили повідомлення до Нацполіції, в їх діях вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

Але, один із них, з метою уникнення відповідальності, запропонував прикордонному наряду хабар у розмірі 500 доларів США, на що отримав відмову.

За цим фактом офіцерами ВВВБ до правоохоронних органів скерували повідомлення про вчинення кримінального правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Читайте також: Пожежники приїхали на вулицю Л. Гузара у Тернополі: що сталось (Фото/Відео)

Exit mobile version