Майже рік боровся за Україну: загиблого бійця Богдана Кокайла зустріли на Тернопільщині (Фото)

Фото: Озерянська сільська рада

На Тернопільщині 39-річний Богдан Кокайло повернувся додому на щиті. 23 січня його зустрічали на колінах села від Воробіївки до Нестеровець в Озернянській громаді. Про це пише “Файне місто” з посиланням на Озерянську сільську раду.

Богдан родом з села Нестерівці. Там він ріс, навчався у школі, мужнів, тут йому всі рідні.

Чоловік служив під час строкової служби в українській армії. Потім став добрим майстром, працював у Тернополі в будівельній компанії. Незадовго до 24-го лютого отримав документи на роботу в Польщі. Не поїхав. Пішов захищати рідну землю від окупантів.

Одного разу він таки побував закордоном: проходив з побратимами військові навчання.

Ми навіть не знаємо, де саме Богдан служив. Коли дзвонив, то все казав: «Мамо, тату, не переживате. Не питайте, де я. Воно вам нащо?.. Зі мною все добре. Скоро має бути відпустка, приїду… – розповіла згорьована мама Героя.

Життя бійця обірвалося у бою 17 січня. Він до останнього подиху тримав оборону на Бахмутському напрямку.

Батьки зустрічали в рідній хаті сина у труні

Жителі села Нестерівці зустріли Героя на початку села із церковними хоругвами. І довгою колоною проводжали Богдана додому, йдучи декілька кілометрів вздовж сумної природи. Його в рідній хаті чекали батько й мати.

Молодь стелила дорогу зеленими гіллями. Усі вздовж шляху схилялись на коліна перед Героєм, який віддав у боротьбі за Україну своє життя.

Він був такий, про яких кажуть: добра душа. Він дуже багато помагав, хто би його не просив у селі, – згадують воїна-захисника в Нестерівцях.

Тепер Богдан Кокайло серед Пантеону Українських Лицарів. Вічна слава і пам’ять Герою! Хай Бог прийме його у Царстві своїм!

Читайте також: У Тернополі попрощалися із захисником Тарасом Холявою (Фото/Відео)

Exit mobile version