У Тернополі чоловік намагався вкоротити віку

Фото: мережа Інтернет

У Тернополі поліцейська врятувала життя чоловікові, котрий хотів скоїти самогубство. Він намагався напитися медикаментів. Про це пише “Файне місто” з посиланням на Нацполіцію Тернопільщини.

Поліцейська Валентина Перхалюк проживає в одному будинку з потерпілим чоловіком. Останнім часом він був дуже пригнічений. Жінка намагалася підтримати його, розговорити. Напередодні чоловік надіслав їй повідомлення, у якому прощався. Валентина перетелефонувала йому, проте абонент був поза зоною.

Поліцейська вирішила навідатися до знайомого додому. Двері у квартиру були відчинені, тож дівчина увійшла до кімнати і виявила господаря в непритомному стані. Поряд були розкидані медикаменти. Вона викликала швидку та почала надавати чоловіку домедичну допомогу. У пацієнта медики діагностували отруєння медичними препаратами.

У моїй роботі під час викликів на повідомлення громадян трапляються різні ситуації. Випадки, коли є загроза життю людини — найскладніші та потребують негайної реакції. Я рада, що вдалося запобігти трагедії та врятувати життя людини, – зазначила поліцейська.

Потерпілого шпиталізували до лікарні. Наразі його стан стабільний.

Читайте також: На Тернопільщині швидка застрягла на засніженій дорозі

Exit mobile version